Veľkoobchod & dropshipping

Miluješ módu a chceš s ňou podnikať alebo s ňou už podnikáš?! Výber dobrého a spoľahlivého dodávateľa a kvalitného tovaru je veľmi dôležitý ako prvý krok k úspešnému podnikaniu. 

Naším partnerom ponúkame:

Veľkoobchodné ceny a rôzne služby spojené s dodávaním tovaru

Kvalitný tovar, ktorý si vaši zákazníci zamilujú

Poradenstvo 

Záruku na  tovar

..................................................................................................................................................................................

Pre našich partnerov máme pripravené veľkoobchodné rozhranie, do ktorého majú prístup len zazmluvnení partneri. Veľkoobchodné ceny sa zobrazia len po prihlásení. 

XML Feed pre e-shopy je samozrejmosť. Import a aktualizácia skladu + poradenstvo od našich programátorov. Na tom, aby ste rástli nám záleží, preto konzultácia priamo s nimi bude bezplatná.   

Dropshipping - tovar posielame Vašim zákazníkom za Vás bez nutnosti naskladňovať tovar a míňať tak veľké množstvo peňazí. Balík bude označený Vašim štítkom.V prípade Vrátenia tovaru od Vašich zákazníkov Vám tovar vieme zase vziať späť a peniaze za tovar vrátiť na Váš účet (samozrejme nepoškodený a v pôvodnom obale). 

Možnosť odosielať aj do CZ

Ak ste sa rozhodli podnikať formou e-shopu. Máte ihneď možnosť začať aj na českom trhu. Váš predaj ihneď vzrastie, nakoľko viete namiesto 5 000 000 obyvateľov osloviť rovno 15 000 000 (Slovensko - Česko). Aj táto služba je pre našich partnerov bezplatná. 

Možnosť využívania našej českej adresy na vrátenie tovaru od Vašich zákazníkov. Náš pracovník v CZ taktiež k dispozícií pre informácie k balíkom. 

U nás sa platí len za tovar. Žiadne poplatky spojené zo službami naši partneri nemajú. 

Ak Vás naša ponuka veľkoobchodnej spolupráce oslovila, neváhajte nás kontaktovať. 

EMAIL: info@kaufmann.sk     -  ako predmet zadajte VEĽKOOBCHODNÁ SPOLUPRÁCA.

TEL:          +421 948 064 272    

Po-PI    od 8:00 do 16:00 

Údaje firmy

Ďalšie informácie

Prílohy Výpis z obchodného registra

Bundy

Blúzky & Košele

Šaty

Sukne a overaly

Tričká

Mikiny & Svetre

Saká & Vesty

Nohavice

Súpravy

Doplnky

Nočná bielizeň

Plavky

Výpredaj