O nás

AMANDO.sk - to sú štýlové nákupy bez obmedzenia. Ponúkame svojím klientom viac ako len oblečenie. Ponúkame atraktívne a originálne kúsky za skvelé a veľmi prijateľné ceny z dielní európskych dizajnérov. Naším cieľom je potešiť našich zákazníkov, uspokojiť ich potreby predajom kvalitných, jedinečných módnych výrobkov, ktoré si chce obliecť každý. Vystúp z radu a pridaj sa k zástupu nadšených žien, ktoré sa rady vracajú na náš e-shop. Buď moderná, trendy a v neposlednom rade sexy a príťažlivá.

AMANDO.sk je obchod, ktorý ponúka široký výber tovaru, rýchlo, bezpečne, a čo je najdôležitejšie - bez toho aby ste vyšli z domu. Náš internetový obchod je navrhnutý ľahko, prehľadne a organizovane tak, aby sme vyhoveli aj požiadavkám najnáročnejších zákazníkov. 

Svoje služby sa snažíme neustále zlepšovať, preto radi privítame všetky Vaše podnety. Zasielajte ich na: info@amando.sk

V našej ponuke nájdete všetko po čom Vaše srdce túži, od elegantného oblečenia na rôzne spoločenské príležitosti akými sú dámske  šatydámske príležitostné šatyležérne dámske šaty a iné dámske oblečenieelegantné dámske blúzkydámske košele ale aj dámske prechodné oblečenie a oblečenie na zimu- dámske bundykoženkykabátysvetremikinytunikykardigany.

Pridajte sa aj Vy k tisícom spokojných zákazníkov ktorí sa neustále vracajú na našu stránku www.amando.sk

FUNPAGE FACEBOOK - KLIKNI TU 

Bundy

Blúzky & Košele

Šaty

Sukne a overaly

Tričká

Mikiny & Svetre

Saká & Vesty

Nohavice

Súpravy

Doplnky

Nočná bielizeň

Plavky

Výpredaj