Najčastejšie kladené otázky

Kto sa pýta, ten dostane odpoveď :) Tu nájdete niektoré vaše často kladené otázky. Ak ste nenašli odpoveď, ktorá Vás zaujíma, prosím KONTAKTUJTE NÁS!

  

Je možne vrátiť tovar bez udania dôvodu? 

Áno, tovar môžete vrátiť aj bez udania dôvodu a to do 14 dní od prevzatia zásielky. Toto právo vyplýva z § 7, odst. 1 zákona č. 102/2014 Z.z., takže sa nákupov u nás nemusíte vôbec obávať :)                                                                                         

Tovar je potrebné vrátiť v stave v akom Vám bol doručený t.z. nenosený, čistý, v pôvodnom obale a s visačkou. K tovaru pribaľte aj faktúru, ktorú ste mali v balíku pri produkte (alebo jej kópiu) a formulár odstúpenia od kúpnej zmluvy, ten je možné vyplniť elektronicky (nájdete v sekcii Základné informácie ---> Výmena/ vrátenie tovaru). 

  

Keď mi tovar nesedí dá sa vymeniť ?

Áno, tovar, ktorý Vám veľkostne, strihovo alebo iným spôsobom nevyhovuje je možné vymeniť do 14 dní od prevzatia zásielky. Poštovné pri odosielaní produktu hradíte na vlastné náklady. Vymenený tovar Vám odošleme bez ďalšieho účtovania za doručenie. 

Tovar je potrebné vrátiť v stave v akom Vám bol doručený t.z. nenosený, čistý, v pôvodnom obale a s visačkou. K tovaru pribaľte aj faktúru, ktorú ste mali v balíku pri produkte (alebo jej kópiu) a formulár odstúpenia od kúpnej zmluvy, ten je možné vyplniť elektronicky (nájdete v sekcii Základné informácie ---> Výmena/ vrátenie tovaru). 

 

Aká je doba doručenia?

Doba doručenia závisí od viacerých faktorov. Priemerná doba dodania je 2-4 pracovné dní.       

1. prvým faktorom je prebiehajúca akcia. Počas akcie je zvýšené množstvo objednávok, vtedy dochádza k predĺženiu doby expedovania tovaru. Ničoho sa však nemusíte obávať, tovar Vám nepríde až o mesiac, ale 1 až 2 dni neskôr ako je priemerná doba dodania :) Nie je to však pravidlo, tovar sa stále snažíme odoslať v čo najkratšom čase. 

2. Druhým faktorom môže byť chyba v systéme. Uvedieme príklad. Krásna červená bunda je zobrazená na našej stránke a tvári sa že je dostupná, ale v skutočnosti je už vypredaná. V tomto prípade sa tovar ihneď objednáva u nášho dodávateľa, aby sme ho doplnili na náš sklad a odoslali Vám ho čo najrýchlejšie. Nemusíte mať obavy, tovar Vám nepríde až o mesiac, ale 1 až 2 dni neskôr ako je priemerná doba dodania :)

  

Aká je doba doručenia po odovzdaní balíka kuriérovi?

Tovar ktorý bol odoslaný a prevzal ho kuriér je doručený zvyčajne na druhý pracovný deň. O tomto procese sa dozviete e-mailovou notifikáciu a SMS od kuriérskej spoločnosti. Môže sa stať, že počas obdobia ako sú Vianoce môže byť balík doručený o neskôr, kvôli enormnej vyťaženosti kuriérskej spoločnosti.

  

Aká je cena poštovného?

Poštovné u nás stojí len 4,50 € s DPH. K poštovnému neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky za balné a pod. Doručenie až k Vám domov zabezpečuje kuriérska spoločnosť GLS.   

  

Ako a čím sú chránené moje osobné údaje?

Vaše osobné údaje a ich ochrana sú u nás na prvom mieste spolu s Vašou spokojnosťou pri nákupoch. Tieto citlivé údaje nám pomáha zabezpečiť SSL certifikát. Čo to vlastné znamená ? 

SSL Certifikát: Digitálne certifikáty sú základným kameňom zabezpečenia, poskytovaného protokolmi SSL/TLS na internete. Pomáhajú šifrovať napríklad spojenie medzi používateľským prehliadačom a serverom, kde dochádza k výmene citlivých dát.

Druhou, rovnako dôležitou vlastnosťou SSL protokolu je potvrdenie pravosti servera, s ktorým komunikujeme. Jeho pravosť nám pomáhajú overiť webové prehliadače pomocou rozkliknutia "zámku" v adresnom riadku, alebo výrazne zeleným zafarbením adresy pri navštívení www stránok, zabezpečených EV certifikátom. Viď obrázok.

  

Ako postupovať pri výmene alebo vrátení tovaru?

Zhrnieme to v krátkosti. Jedným klíkom   TU   Vás presmerujeme na odkaz, kde sú všetky potrebné informácie.

  

Čo ak boli porušené moje práva?

Ak sa domnievate, že Vám boli odopreté Vaše práva alebo máte podozrenie, že si neplníme všetky povinnosti v súlade zo zákonom, môžte o tom upovedomiť orgán dozoru ktorým je:

Orgán dozoru:

Inšpektorát Slovenskej obchodnej inšpekcie
so sídlom v Prešove pre Prešovský kraj
Obrancov mieru 6
080 01 Prešov
odbor technickej kontroly výrobkov a ochrany spotrebiteľa

e-mail: pr@soi.sk

________________________________________________________________________________________________________________________

Keďže v našej spoločnosti nepracujú roboti, ale obyčajní ľudia boli by sme vďační v prípade nejakých nezrovnalostí, aby ste sa pred tým ako budete chcieť  kontaktovať inšpektorát obrátili na nás. Mýliť sa je ľudské, preto si takéto právo vyhradzujeme :) Pretože sa riadime heslom "náš zákazník, náš pán", všetko sa snažíme riešiť tak, aby bol náš zákazník vždy spokojný.
Namiesto slov sú tu recenzie na FACEBOOKU a HEUREKE.

Bundy

Blúzky & Košele

Šaty

Sukne a overaly

Tričká

Mikiny & Svetre

Saká & Vesty

Nohavice

Súpravy

Doplnky

Nočná bielizeň

Plavky

Výpredaj